« Katalog stron / Producenci / domów drewnianych

  :: Dodaj stronę  


» Domy z bali drewniane, domy całoroczne z bali, domy z bali letniskowe

Domy z bali drewniane, domy całoroczne z bali, domy z bali letniskowe Budujemy domy z bali drewnianych, domy letniskowe z bali drewnianych, domy drewniane z bali, całoroczne domy drewniane. Realizujemy indywidualne i typowe projekty.
PageRank: 3 - wieciej: Domy z bali drewniane, domy całoroczne z bali, domy z bali letniskowe
http://www.taag.pl/ | link nie działa/spam?


» Splendor - producent domów drewnianych.

Splendor - producent domów drewnianych. Splendor - producent domów drewnianych. Jesteśmy jednym z najbardziej konkurencyjnych producentów domów drewnianych w Polsce. Budujemy domki drewniane, letniskowe, całoroczne, konstrukcje szkieletowe, wykorzystujemy technologię kanadyjską.
PageRank: 2 - wieciej: Splendor - producent domów drewnianych.
http://www.splendor.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Domy z bali drewnianych,domy drewniane,

Domy z bali drewnianych,domy drewniane, Nasze domy z bali budowane są z materiałów pozyskiwanych od naszych wschodnich sąsiadów. Bale, które wykorzystywane są do budowy domów całorocznych, powstają z kilkudziesięcioletnich drzew ścinanych w odpowiednim czasie. Głównym surowcem jest sosna (Pinus silvestris), która jest wdzięcznym materiałem łatwym w obróbce, sprężystym, o dobrej wytrzymałości mechanicznej, suszona naturalnie i mechanicznie jest wstępnie impregnowana w fabryce a następnie u Państwa na placu budowy. Dom składamy jest metodą wieńcową łączoną na zamki i dodatkowo skręcaną szpilkami, co powoduje jego trwałość i niezawodność. Może być z pełnego bala okrągłego lub kwadratowego o grubościach 20-32 cm.
PageRank: 2 - wieciej: Domy z bali drewnianych,domy drewniane,
http://www.afj.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Prefabrykowane domy

Prefabrykowane domy Drewniane domy z prefabrykatów mogą wykorzystywane zarówno jako domy mieszkalne całoroczne, jak też domki letniskowe używane jedynie w czasie wakacji lub ferii. Domy drewniane z gotowych klocków posiadają wiele zalet – najważniejsze jest zaś, iż są to domy energooszczędne i wykonywane są w oparciu o nowoczesne technologie obróbki drewna. Dlatego też budynki tego typu jak na przykład domy kanadyjskie, szwedzkie domy lub domy z bali są bardzo wytrzymałe i solidne, a przy tym estetyczne pod względem wizualnym.
PageRank: 2 - wieciej: Prefabrykowane domy
http://www.masterhaus.pl/ | link nie działa/spam?


» Domy z bali

Domy z bali Domy z bali to idealne rozwiązanie nie tylko na terenach górskich i w zimnych regionach. Dom drewniany to przede wszystkim ciepło, zdrowie i solidność niezależnie od lokalizacji Waszej działki.
PageRank: 2 - wieciej: Domy z bali
http://www.domy-drewniane-szturc.eu/ | link nie działa/spam?


» ALT-BUD domy z drewna, domki letniskowe, domki rekreacyjne, domy z bal

ALT-BUD domy z drewna, domki letniskowe, domki rekreacyjne, domy z bal ALT-BUD oferuje: domy z drewna, domki letniskowe, domki rekreacyjne - domy z drewna o konstrukcji szkieletowej.
PageRank: 1 - wieciej: ALT-BUD domy z drewna, domki letniskowe, domki rekreacyjne, domy z bal
http://www.altbud.fdf.pl/ | link nie działa/spam?


» Camp-Mont - domy drewniane, domy z drewna, domy letniskowe z bali

Camp-Mont - domy drewniane, domy z drewna, domy letniskowe z bali Domy drewniane letniskowe i mieszkalne. Gotowe projekty: domy z drewna, domy z bali. Drewniane domy typu: Brda, Karol, Ania. 30 lat tradycji - produkcja i montaż: domy drewniane.
PageRank: 1 - wieciej: Camp-Mont - domy drewniane, domy z drewna, domy letniskowe z bali
http://www.campmont.com/ | link nie działa/spam?


» Drewniane domy

Drewniane domy Domy z drewna, wbrew pozorom, są naprawdę trwałe i bezpieczne. Współczesne technologie obróbki prefabrykatów pozwalają odpowiednio je wysuszyć i przygotować tak, aby tworzyły solidny dom. Bardzo dużą zaletą domów drewnianych są niskie koszty eksploatacji. Poza tym są to domy energooszczędne. Drewno ma właściwości zatrzymujące ciepło, w związku z tym tego typu domy nie wymagają wiele energii do ich ogrzania. Tak, że poza przytulną atmosferą są rzeczywiście ciepłe i przyjemne. Dlatego jeżeli ktoś rozważa budowę domu może właśnie dom drewniany to najlepszy wybór.
PageRank: 1 - wieciej: Drewniane domy
http://www.domy-drewniane.net.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed